#31 2015-07-13 04:12:10

 Leon Parker

Slytherin

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2015-06-23
Posty: 46
Punktów :   
Patronus: Wąż
Czystość krwi : 100%
Pseudonim/y: Leoś, Leo
Mulitkonta: Parker, Jones, Staar
WWW

Re: Dormitorium Marg i Leilli

Leilla Carter napisał:

Leon Parker napisał:

Leilla Carter napisał:


O, mój, Boże. Czy ktokolwiek spodziewałby się, że ten idiota, który cały czas ją wku... Denerwował, ma mniej denerwującą stronę. To jest nie prawdopodobne. A teraz proszę, przyjmujemy zakłady kiedy zaczną być razem... Obstawiam piąty rok. I to wcale nie dlatego, że to wiem. To przypadek. Po prostu.... Eh... Nie ważne.
Leilla uśmiechnęła się i wstała z łóżka. Stała teraz na przeciw niego. Jak równa z równym. Chyba pierwszy raz nie patrzyła na niego z wyższością.
- Chyba tak... - powiedziała. -  A ty chyba jednak nie jesteś aż tak zapatrzonym w siebie, narcystycznym łajdakiem. Chyba jeszcze tak źle z Tobą nie jest. Chyba.

Ja się spodziewałam, bo to moja postać i on jest w sumie najlepszą postacią jaką kiedykolwiek miałam. Jest uroczym, czarującym narcyzem, ale także kochanym i romantycznym idiotą. I jest podobny do mnie. So...
- A Ty jednak nie będziesz nigdy należeć do mojego fanklubu, muszę się z tym pogodzić - uśmiechnął się lekko.- Wiesz ile rzeczy mogłoby się przydarzyć, gdybyśmy współpracowali? Nauczyciele robiliby wszystko, o co byśmy poprosili - uniósł zachęcająco brew. Cóż... jej urok, jego spryt. I mamy parę idealną.

- To mogłoby być naprawdę interesujące. Hogwart byłby nasz. - end ken ju fil the lof tunajt! - Żaden Gryffon, nawet Potter czy Malfoy nie byliby lepsi od nas. Nawet jeśli byliby razem. - Drrary forewa.
Teraz powinnien otworzyć się portal i ktoś powinien im przeszkodzić. Przecież oni rozwalą Hogwart. ALEFAJNIE! Serce serce.

- Osobno mamy dużą władzę, ale razem... - uśmiechnął się i skinął głową. Piękna wizja. Mogliby pokazać, że Hogwart jest tylko dla ludzi z klasą, czystą krwią i... z władzą. Bo jeśli ktoś nie pragnie bycia lepszym niż jest, to jest nikim. Nie można zatrzymywać się w miejscu. Ciągle trzeba iść na przód. A oni, Leon i Leilla, są już na najwyższych szczeblach prywatnych osiągnięć. Teraz trzeba połączyć siły i zdobyć Hogwart.


http://38.media.tumblr.com/413fbc72559ca1e1a8a97c8f02131d26/tumblr_inline_mkymgxibve1qz4rgp.gif

Offline

 

#32 2015-07-13 23:16:44

Leilla Carter

Slytherin

Zarejestrowany: 2015-06-23
Posty: 82
Punktów :   
Patronus: Fenek
Czystość krwi : 100%
Mulitkonta: Alec, Nathan, Sally

Re: Dormitorium Marg i Leilli

Nie, żeby coś, ale piszę to piąty raz i naprawdę już mi się nie chce.
Jedyne o co się obawiam to o przyszłość tych biednych ludzi, którzy będą zmuszeni żyć w jednym miejscu z tak genialną bandą. Od teraz cały Hogwart powinien być podwójnie ubezpieczony. Albo...
Najlepiej od razu go zniszczyć.
- Może być ciekawie...


http://data2.whicdn.com/images/60239639/large.gif

Would you mind if I hurt you?
Understand that I need to
Wish that I had other choices
than to harm the one I love

Offline

 

#33 2015-07-13 23:23:56

 Leon Parker

Slytherin

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2015-06-23
Posty: 46
Punktów :   
Patronus: Wąż
Czystość krwi : 100%
Pseudonim/y: Leoś, Leo
Mulitkonta: Parker, Jones, Staar
WWW

Re: Dormitorium Marg i Leilli

Leilla Carter napisał:

Nie, żeby coś, ale piszę to piąty raz i naprawdę już mi się nie chce.
Jedyne o co się obawiam to o przyszłość tych biednych ludzi, którzy będą zmuszeni żyć w jednym miejscu z tak genialną bandą. Od teraz cały Hogwart powinien być podwójnie ubezpieczony. Albo...
Najlepiej od razu go zniszczyć.
- Może być ciekawie...

Leon skinął głową i obdarował ją jednym z tych swoich uśmiechów, gdy coś idzie po jego myśli - ale ten się różnił tym, że był szczery i nieprzewidziany.
- I tak będzie. - powiedział pełen przekonania.
Chwila. Czy on właśnie zdobył sojuszniczkę?

Ostatnio edytowany przez Leon Parker (2015-07-13 23:24:44)


http://38.media.tumblr.com/413fbc72559ca1e1a8a97c8f02131d26/tumblr_inline_mkymgxibve1qz4rgp.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pbfwwe.pun.pl www.xcw.pun.pl www.speedwaymenago2010.pun.pl www.or-cosinus.pun.pl www.acemu.pun.pl